Felsefe

MarlaDT Çekirdek Felsefesi

  • Yüksek düzeyde bir dürüstlük
  • En iyi insanları işe almak ve onları geliştirmek
  • Ürünleri baştan sona öğrenmek
  • Disiplinleri sinerjik olarak birleştirmek
  • Daha az parayla daha kısa sürede daha yüksek kalitede esnek çözümler sağlamak

 

Dürüstlük

MarlaDT, tüm ekip üyelerinin en üst düzeyde kişisel ve profesyonel seviyede  dürüstlükte ısrar ediyor. Şirket için en önemli satış aracı itibarıdır. MarlaDT, müşterileriyle açık ve dürüst iletişim kuran ve verdiğimiz sözleri zamanında ve uygun fiyatla yerine getirmemizi sağlayan bir şirket olarak kendini kanıtlamıştır.

İnsanlar

MarlaDT personeli, en önemli varlığıdır ve her çalışan,  kendini müşterilerimizin beklentilerini aşmaya adamıştır. MarlaDT, ülkedeki en iyi üniversitelerin mezunlarını işe alır ve geçmişte endüstri lideri şirketler için çalışmış deneyimli uzmanlarla çalışır. MarlaDT ekip üyeleri ile çalıştığınızda, onların bilgili, deneyimli ve hevesli olduklarını hızlıca deneyimlersiniz.

Ekip arkadaşlarımızın sürekli olarak becerilerini ve bilgilerini güncellemeye odaklanıyoruz. Ekip üyelerimiz müşterilerimizin  mühendislik sorunlarını çözmelerine yardımcı olurken bilgi ve uzmanlıklarını paylaşırlar.

Ürünler

Mühendislik, son derece otomatik ve bilgisayarlı bir disiplin haline geldi. Yeni donanım ve yazılım piyasaya sürüldükçe hedefin gözden kaçırılması kolaydır. MarlaDT, çeşitli birinci sınıf ürünlerde ustalaşarak bu sorunu ortadan kaldırır. Ürünlerin işleyişine aşina olduktan sonra, araçların nasıl kullanılacağı yerine sorunların çözülmesine odaklanılır. Bunu simülasyon yazılımının ve tasarım ve üretim donanımının ötesine, bu ürünlerin kullandığı işletim sistemlerini, ağları ve bilgisayarları içerecek şekilde genişletiyoruz.

Sinerji

Sinerji, farklı alanlardan araçları ve uzmanlığı birleştirerek MarlaDT’de elde edilen etkiyi gerçekten tanımlıyor. Simülasyon, ürün geliştirme ve hızlı prototipleme uzmanları ile personel, herkesin birlikte çalışabilmesi ve daha iyi bir çözüm oluşturabilmesi için birbirlerini entegre olmuştur. Bu aynı zamanda mühendislerimizin, tamamen farklı bir disiplinden bir çözümün bir soruna yeni ve yenilikçi bir şekilde ne zaman uygulanabileceğini bilmelerini sağlar.

Çözümler

Günümüzün rekabetçi ortamı, daha iyi bir ürün veya sonuç üretirken daha az parayla ürün geliştirmenin daha kısa sürede yapılmasını gerektirmektedir. MarlaDT, bu üç şeyi müşterilerimizin talep ettiğini bilerek kuruldu. Şirketin sürekli büyümesi ve müşterilerini elde tutması, müşterilerimizin isteklerini karşılayan ve aşan çözümler sunmaya olan bağlılığımızın bir numaralı öncelik olduğunun bir kanıtıdır.

Translate »