SHOT Show 2022

SHOT Show 2022 18-21 Ocak 2022 tarihlerinde Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenecektir. 

Ateşli silah endüstrisi profesyonellerini 43 yıldır bir araya getiren atıcılık ve avcılığın dünyadaki en büyük fuarı olan SHOT Show’un bu yıl 44’üncüsü  düzenlenen dünyanın en büyük ve en kapsamlı fuarı SHOT Show 2022 18-21 Ocak 2022 tarihlerinde Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenecektir. En son Ocak 2020’de düzenlenen Shot Show, 2021 yılında salgını nedeniyle iptal edilmişti.

 

Türk Firmaları Yeni Ürünlerini Tanıtacak

Türk savunma sanayinin yaşadığı büyük dönüşüm de  fuar sırasında tüm dünyaya duyurulacaktır.   Samsun Yurt Savunma, Sarsilmaz Silah San A.S., Supra Defense, Tisas-Trabzon Gun Industry Corp., Turan Ammunition, ATA ARMS, 3E Elektro Optik Sistemler, Ak Savunma, Kral Arms, Kent Cartridge ve Hatsan Arms Company gibi çok sayıda Türk savunma sanayi firması ürünleri ile fuarda yeralacaklardır. Bu şirketler  Ar-Ge ve inovasyonda ulaştığı son noktayı dünyada temsil edeceklerdir.

SHOT Show Extra

SHOT Show eXtra, ile  100’den fazla serginin yapılacağı ve yeni üreticilerle tanışma, yeni ürünler keşfetme ve başka hiçbir yerde kolayca bulamayacağınız yeni çözümleri belirleme fırsatı sunulacak. SHOT Show ile aynı gün ve saatlerde gerçekleştirilecek ve her yıl fuarın en çok ziyaret edilen alanlarından biri olan Yeni Ürün Merkezi’nin bitişiğinde yer alacak.

 

FN 502

FN olarak bilinen Herstal Group holding şirketine ait olan Fabrique Nationale Herstal  Avrupa’nın en büyük askeri hafif silah ihracatçısı yeni tabancası FN 502’yi fuarda sergileyecek.
FN’nin patentli Düşük Profilli Optik Montaj Sisteminden ilham alan .22 LR kalibre LFN 502 Taktik, farklı nişan seçenekleri sunuyor.

 

Fuar ile ilgili daha detaylı bilgiyi  www.shotshow.org adresinden detaylı bilgi alınabilir.

 

Referanslar

1  https://shotshow.org 2

2 https://www.defenceturk.net/canik-shot-showda-turkiyeyi-temsil-edecek

3 https://en.wikipedia.org/wiki/FN_Herstal

 

Translate »