Welsim Partner

MarlaDT Engineering olarak merkezi Amerika’da bulunan Sonlu Elemanlar Yazılımı konusunda faaliyet gösteren WelSimulation LLC (WelSim) ‘in  Türkiye Parteri olduk.  Konu ile ilgili detayları aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz. 
 
 
 
 
WelSimulation LLC (WelSim) benzersiz, tamamen odaklı ve özel bir simülasyon teknolojisi sağlayıcısıdır. Yenilikçiler tarafından 2017 yılının Ocak ayında Pittsburgh’da kurulan WelSim, fizik tabanlı simülasyon, bilimsel hesaplama ve yazılım üretimi disiplinlerini başarılı bir şekilde birleştirebilecek bir şirket oluşturma vizyonundan doğmuştur.
 
WelSim, bilimsel hesaplama ve sonlu elemanlar analiz topluluğunun tecrübeli ekipleri tarafından inşa edilmesinin nadir avantajlarına sahiptir. Akademi ve endüstride onlarca yıllık mesleki deneyimle, yenilikçi düşünce ve stratejik analizi, iyileştirme için eyleme dönüştürülebilir istihbarat haline getirmeyi amaçlar. Ekibimiz, en iyi simülasyon çözümlerini en kısa sürede ve en iyi şekilde bulmak için seçkin müşterilerimizi kendi benzersiz anlayışlarını kullanan hesaplamalı bilim adamları, uygulamalı matematikçiler, mühendisler ve yazılım geliştiricilerden oluşmaktadır.
Translate »